بالن و سازه بادی

توضیحات

طراحی و اجرا بالن و سازه‌های بادی تبلیغاتی در نمایشگاه بین المللی تهران

در سال‌های اخیر استفاده از بالن‌ها یا سازه‌های بادی تبلیغاتی جهت اجرا تبلیغات محیطی در مکان‌های مختلف مانند نمایشگاه‌ها، ورودی سالن‌ها، افتتاحیه‌ها و ... فراگیر شده و تاثیرات مثبتی نیز داشته است.
بالن‌ها در ابعاد متنوع طراحی و تولید می‌شوند که اغلب از قطر ۱ تا ۴ متر هستند و هنگام انتخاب بالن محل قرارگیری و فضایی که به آن اختصاص داده می‌شود تاثیر بسزایی دارد.
برخلاف بالن‌ها که فقط به صورت کروی و گلابی طور می‌باشند، سازه‌های بادی تبلیغاتی در ابعاد و اشکال مختلف قابل طراحی و اجرا هستند.
هنگام انتخاب بالن یا سازه‌های بادی علاوه بر اندازه و شکل آن‌ها، پارامتر ارتفاع نیز اهمیت دارد؛ سازه‌های بادی را با توجه به فضایی که دارید در هر ارتفاعی می‌توانید نصب کنید اما بالن‌ها باید در ارتفاع بالا قرار گیرند تا جلب توجه کنند که اغلب در ارتفاع ۲۰ تا ۸۰ متری زمین قرار می‌گیرند.
بالن و سازه‌های بادی تبلیغاتی تاثیر خارق العاده‌ای در جلب توجه دارند و اگر مایلید که تبلیغی متفاوت داشته باشید و در ذهن‌ها حک شوید می‌توانید از این روش جذاب استفاده کنید.

جهت اجاره بالن یا سازه‌های بادی تبلیغاتی در نمایشگاه بین المللی تهران می‌توانید با مشاورین ما از طریق سامانه درخواست مشاوره یا شماره تماس‌ها در ارتباط باشید.