آغاز بکار بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

اشتراک بگذارید:

آغاز بکار بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی آغاز بکار کرد
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران، بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از صبح امروز ۱۱ اردیبهشت ماه به صورت گسترده در ۷۳ هزار مترمربع در ۴۰ سالن نمایشگاهی شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران برپا شد .
آیین افتتاحیه این نمایشگاه ساعت ۱۴ امروز در میدان اکسپو نمایشگاه بین المللی تهران با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، مسعود کرباسیان مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاههای بین المللی ج.ا.ایران و محمدرضا نعمت‌زاده وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت برگزار شد .
بهمن حسین زاده مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین المللی ج.ا.ایران حضور استارتاپ‌های نفتی در این نمایشگاه را عاملی برای ایجاد اشتغال، رونق تولید داخل و توسعه کسب و کار در صنایع نفتی عنوان کرد و افزود: با وجود تحریمها باز هم استقبال خوبی از بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی انجام شده تا جایی که ۱۰۵ شرکت خارجی از ۲۱ کشور جهان در این نمایشگاه حضور یافته اند .
وی به افزایش مشارکت شرکتهای داخلی در این دوره از نمایشگاه نفت اشاره کرد و افزود: ۱۰۴۷ شرکت داخلی در این نمایشگاه شرکت کرده اند که نسبت به سال قبل رشد خوبی داشته است .
حسین‌زاده گفت: قطعاً مسائل تحریم سبب می شود که در صنایع نفت و پتروشیمی به خودکفایی برسیم و اکنون شاهد نوآوریهای خوبی در این نمایشگاه هستیم که مشابه تجهیزات شرکتهای خارجی توسط شرکتهای داخلی ساخته شده است
این نمایشگاه از ۱۱ تا ۱۴ اردیبهشت همه روزه از ساعت ۱۰ صبح تا ۶ بعداز ظهر میزبان متخصصان صنایع نفت، گاز و پتروشیمی است .
.
وزیر صنعت همچنین در انتها با رد شایعه استعفایش گفت: همانطور که سخنگوی دولت اعلام کرده است، استعفایم شایعه ای بیش نبود .

0

نظرات و دیدگاه ها


ثبت نظر

پنج × 5 =