تبلیغات چند رسانه ای

تبلیغات چند رسانه ای

اشتراک بگذارید:

تبلیغات رادیو و تلویزیون

تبلیغات هدفمند همواره از مهمترین قدم هایی است که یک مجموعه اقتصادی یا صنعتی می تواند در جهت رشد و اعتلا ، چه برای افزایش تعداد مشتریان بالقوه یا حفظ مشتریان با سابقه خود چه برای حفظ ارزش و معرفی کیفیت محصول خود در بازار هدف ، بردارد.

سوال اساسی و مهم اینجا پیش می آید که چگونه می توان از ابزار های موجود تبلیغاتی برای اکران یک کمپین هدفمند تبلیغاتی در راستای استراتژی شرکت انجام داد تا هم ضمن در نظر گرفتن محدودیت های منابع موجود، سطح رقابت پذیری محصول و همچنین محدودیت های زمانی ، بتواند اهداف کوتاه مدت شرکت را نیز پوشش دهد . درست در این مرحله نقش کانون های تبلیغاتی که می توانند خدمات با کیفیت تبلیغاتی را به راحتی راهبری کنند و رضایت مشتری را کسب نمایند پر رنگ می شود .

شرکت معرفان رسانه پویا با بیش از ۲ دهه سابقه در عرصه تبلیغات کشور ، شناخت بازار ، حضور نیروهای متخصص و سابقه همکاری با شرکت های معظم فعال در زمینه های متنوع اقتصادی و صنعتی این امکان را دارد که با استفاده از ابزارهای چند رسانه ای تبلیغاتی و قرار دادن تمامی فعالیت ها و امور مورد نیاز در یک کانال مشخص ، ذهن مشتری را از هر گونه نگرانی در مورد اثر انواع کمپین های  تبلیغاتی  این شرکت آسوده خاطر نگه دارد و در هر مرحله از پروژه ضمن ارائه گزارش های لحظه ای ، فرصت بررسی شرایط را به مشتری و شرکت تبلیغ دهنده ارائه نماید .

بدیهی است که هدف گذاری شرکت معرفان جهت جلب رضایت مشتریان در انتهای هر پروژه اولویت تمامی اعضای این شرکت می باشد که انگیزه مضاعفی برای شرکت تبلیغ دهنده و اعضای شرکت معرفان ایجاد می نماید .

ابزار های نوین چند رسانه ای که شرکت معرفان به مشتریان محترم خود معرفی می کند می تواند از جنبه های گوناگونی در نظر گرفته شود و همیشه بر اساس شرایط موجود و محاسبات نهایی بنا به درخواست و تایید مشتریان ، به ایشان ارائه می گردد .

امروزه ابزار های نوین تبلیغات به کمک صنعت تبلیغات آمده است که شناخت این ابزار ، گام نخست بهره برداری صحیح از آنها می باشد .

تبلیغات چند رسانه ای