به آسانی ارزشمند شوید ...

تمامی کسب و کارها تولید کننده محتوا هستند زیرا خدمات یا محصولات خود را با استفاده از انواع محتوا به مخاطبین ارائه می‌کنند.
در عصری که ما هستیم کانتنت مارکتینگ یکی از مهم‌ترین استراتژی‌های توسعه و پیشرفت کسب و کارهاست که نسبت به سایر روش‌های بازاریابی هزینه کم‌تر و البته بازخورد صد در صد بهتری دارد.
برای شروع بازاریابی محتوا ابتدا باید تمامی ابعاد کسب و کار خود و همچنین پرسونای مخاطب را بشناسید و سپس به کمک یک فرد با تجربه شروع به تولید محتوا کنید و در این مسیر کیفیت محتوا را فراموش نکنید.

moarefan

اصول اصلی کانتنت مارکتینگ

در کانتنت مارکتینگ به ۲ اصل ارزشمندی و یکپارچگی باید توجه داشته باشید.
ارزشمندی محتوا : محتوایی که تولید می‌کنید باید برای مخاطب کاملا ارزشمند و مفید باشد و او را جذب کند.
یکپارچگی : تمامی محتواهایی که در انواع پلتفرم ها تولید می‌کنید باید با یکدیگر ارتباط موضوعی داشته باشند و یک موضوع خاص را در ابعاد گوناگون به مخاطب ارائه کنند.
تا سرانجام به اهداف اصلی کانتنت مارکتینگ یعنی جذب مخاطبین جدید و حفظ مخاطبین گذشته دست ‌یابید.
شما می‌توانید به کمک تولید محتوا و مارکتینگ صحیح، مخاطب خود را بدون هیچ گونه تبلیغاتی جذب و محصول یا خدمت مجموعه‌تان را به فروش برسانید.

moarefan

استراتژی کانتنت مارکتینگ

کانتنت مارکتینگ فقط تولید محتوا نیست بلکه نیاز به استراتژی و نقشه راه دارد.
استراژیست‌های محتوا با علم و تخصصی که دارند مخاطب، نوع محتوا، حوزه فعالیت، منابع، هدف و سایر مؤلفه‌های مهم و حائز اهمیت را در نظر می‌گیرند و به تحقیق می‌پردازند و در انتها برای کسب و کار شما استراتژی مناسب طراحی می‌کنند و در اغلب موارد به هدف نیز می‌رسند.

چرا از کانتنت مارکتینگ استفاده کنیم ؟

عبارت‌هایی مانند تولید محتوا، بازاریابی محتوا، محتوا پادشاه است، همه چیز محتوا است و عبارت‌هایی از این قبیل را بسیار شنیده‌اید اما واقعا کانتنت مارکتینگ به رشد کسب و کار ما کمک می‌کند؟
با قاطعیت می‌توانیم بگیم بله صد در صد کانتنت مارکتینگ در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید به درخشیدن برند شما کمک خواهد‌ کرد.

1 رشد سئو سایت
4 جذب اعتماد مخاطبین
7 حفظ مشتریان گذشته
2 تعامل با مخاطبین
5 معرفی برند
8 شناخت مخاطبین
3 ایجاد مزیت رقابتی
6 تبدیل کاربر به مشتری
9 به صرفه بودن

آیا کانتنت مارکتینگ به پیشرفت کسب و کار ما کمک می‌کند؟

با توجه به مزایای کانتنت مارکتینگ که گفته شد بدون شک پاسخ این پرسش مثبت است. اما هنوز هم مدیرانی هستند که اعتمادی به این نوع مارکتینگ ندارند زیرا آن‌ها از مزایای بازاریابی محتوا و نتایجی که برای کسب و کارها به همراه دارد اطلاعی ندارند.
شاید برایتان این سوال پیش آید که آیا کانتنت مارکتینگ به انواع کسب و کارها می‌تواند کمک کند یا مختص گروه خاصی می‌شود؟
همانطور که می‌دانید اغلب فعالیت‌های روزانه ما از قبیل حمل و نقل، خرید، آموزش و ... به کمک وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها صورت می‌گیرد و ما برای حل تمامی مشکلاتمان ابتدا دست به دامان جستجو می‌شویم پس اگر شما محصولی برای فروش و خدماتی برای ارائه دارید به آسانی می‌توانید به کمک تولید محتوا البته به کمک فردی که تخصص دارد پیشرفت کنید و در دسترس اغلب افراد باشید.

روش‌های کانتنت مارکتینگ

حوزه تولید محتوا و مارکتینگ آن بسیار گسترده است و به کمک روش های گوناگون می توانید محتوا را نشر و به اهداف خود دست یابید، رایج‌ترین روش‌های کانتنت مارکتینگ عبارتند از :

پادکست

پادکست

کتاب الکترونیکی

کتاب الکترونیک

وبینار

وبینار

ایفوگرافیک

ایفوگرافیک

ویدئو

ویدئو

وبلاگ نویسی

وبلاگ نویسی

به کارگیری هریک از این موارد بستگی به کسب و‌ کار و مخاطب شما دارد که باید توسط استراتژیست محتوا انتخاب شود و بدون علم و هدف شروع نکنید.
تفاوتی ندارد شما از کدام روش کانتنت مارکتینگ استفاده می‌کنید نکته حائز اهمیت این است که محتوای شما باید کیفیت و ارزش لازم را جهت جذب مخاطب داشته باشد و شما اولین و برترین گزینه در ذهن او باشید.

قدم به قدم همراه شما هستیم
تا به موفقیت دست یابید.

محتوا

سوالات متداول کانتنت مارکتینگ

کیفیت و ارزشمندی محتوا اولویت دارد.

خدمات کانتنت مارکتینگ ما

استودیو

خدمات استدیو (فیلم برداری، تدوین، تولید تیزر، ضبط پادکست، عکس برداری و ...)

دیجیتال گرافیک

دیجیتال گرافیک ( طراحی کارکتر، آیکن، تایپوگرافی، UI و UX و ... )

استراتژی محتوا

طراحی و اجرا استراتژی محتوای متنی، صوتی، ویدیویی

موشن گرافی

موشن گرافی

همراه شماست.

تیم متخصص ما

تیم کانتنت مارکتینگ ما متشکل از افراد جوان، با ذوق و متخصص است که با تجهیزات کامل و فوق حرفه‌ای آماده هستند تا کسب و کار شما را مانند ستاره‌ای پر نور به درخشش دربیاورند.
قدم به قدم در طراحی استراتژی، تولید و بازاریابی محتوا همراه شما هستیم تا به اهداف‌تان برسید.

کانتنت مارکتینگ