شما هم می‌توانید
لینک اول گوگل باشید...

سئو (SEO) مخفف Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتورهای جستجو، مجموعه‌ای از تکنیک‌هاست که در بخش‌های مختلف سایت مانند طراحی، کدنویسی، محتوا و حتی خارج از سایت صورت می‌گیرد تا صفحات وبسایت شما توسط گوگل رتبه بگیرد و میلیون‌ها ترافیک ارگانیک ( بدون صرف هزینه‌ای برای تبلیغات ) جذب کند.
با افزایش بازدید یا همان ترافیک وبسایت می‌توانید همیشه از طریق گوگل در دسترس کاربران باشید و محصولات یا خدمات خود را معرفی کنید و فروشی غیرقابل تصور داشته باشید.

moarefan

سئو را از چه زمانی باید شروع کنیم ؟

اقدامات سئو شامل ۳ بخش می‌شود که یکی پس از دیگری باید با دقت صورت گیرد.

Technical SEO

اولین بخش یعنی سئو تکنیکال (Technical SEO) را باید از ابتدای شروع راه‌اندازی وبسایت یعنی طراحی و کدنویسی به‌ کار گیرید تا بعدها وبسایت از نظر فنی به مشکل نخورد مانند ساختار سایت، دامین، هاست، حجم سایت، SSL، ریسپانسیو بودن سایت برای حالت موبایل و تبلت و ...
همچنین سئو تکنیکال به موتورهای جستجو کمک می‌کند که صفحات و لینک‌های سایت ما را شناسایی و ایندکس کنند تا در دسترس جستجوگران باشد.

On-Page SEO

دومین قدم، سئو داخلی (On-Page SEO) است که شامل بهینه سازی‌ محتوای داخلی وبسایت مانند مقالات، تصاویر، محصولات، لینک‌های داخلی و ... می‌شود.
در سئوی داخلی تلاش براین است که صفحات علاوه بر موتورهای جستجو برای کاربران نیز بهینه شوند زیرا هرچه وبسایت شما از نظر کاربران با ارزش‌تر و محتوای مفید و باکیفیت‌تری داشته باشد؛ گوگل به شما رتبه بهتری در صفحه نتایج خواهد داد.

Off-Page SEO

قدم سوم، تمامی تکنیک‌هایی که خارج از وبسایت به کار گرفته ‌می‌شود تا صفحات آن در گوگل یا سایر موتورهای جستجو رتبه‌ای عالی دریافت کنند را سئو خارجی (Off-Page SEO) می‌گویند.
در این مرحله با گرفتن بک لینک از سایر وبسایت‌ها البته وبسایت‌های باکیفیت و دارای ارزش، وبسایت شما نیز ارتقا می‌یابد. و لینک‌های خارجی برای گوگل یکی از مهم‌‌ترین فاکتورهای ارزش گذاری است.

به آمارهای زیر توجه کنید...

طعم خوش این فرصت را بچشید...

۷۵ %

از کاربران فقط صفحه اول گوگل را مشاهده می‌کنند.

۶۸ %

از اقدام‌های فضای آنلاین در گوگل است.

۹۷ %

از ترافیک جهانی مختص به گوگل است.

۵۳ %

ترافیک وبسایت‌ها فقط از جستجو است.

سایت‌مان را باید سئو کنیم زیرا ...

تنها با بهینه‌سازی وبسایت‌تان می‌توانید به مزایای پایین دست یابید و برخلاف تبلیغات در طولانی مدت هم پایدار خواهند بود و فقط تاثیر آنی ندارند.

1 کاربران سایت را افزایش می‌دهد.
6 ترافیک ارگانیک جذب می‌کند.
11 باعث می‌شود از رقبا پیشی بگیریم.
2 نرخ بازگشت سرمایه را بهبود می‌بخشد.
7 می‌توان رفتار کاربران را آنالیز کرد.
12 موفقیت بلند مدت به همراه دارد.
3 فروش را افزایش می‌دهد.
8 از تبلیغات ارزان‌تر است.
13 اعتماد مخاطب را جذب می‌کند.
4 می‌توان تارگت مشخص کرد.
9 به برندینگ کمک می‌کند.
14 هزینه تبلیغات را کاهش می‌دهد.
5 به اعتبار کسب و کار می‌افزاید.
10 به پیشرفت کسب و کار کمک می‌کند.
15 می‌توان نتایج را اندازه‌گیری کرد.

طعم خوش این فرصت را بچشید...

سئو

براساس آمارهای جهانی، روزانه ۳.۵ میلیارد جستجو در موتورهای جستجو انجام می‌شود که ۹۷% اختصاص یافته به گوگل و حالا آماری عجیب از وبسایت Ahref، فقط و فقط ۱۰% از صفحات وبسایت‌ها دارای ترافیک ارگانیک هستند یعنی ۹۰% وبسایت‌ها از تبلیغات استفاده می‌کنند یا اصلا ارزشی ندارند که در صفحه اول گوگل قرار بگیرند. برداشت شما از این موضوع چیست ؟

seo seo

نظر تیم ما، آمارهای گفته شده نشان می‌دهد که جستجو، بررسی وبسایت‌های مختلف و در نهایت رسیدن به هدف برای کاربران اهمیت بالایی دارد و ترجیح می‌دهند خودشان به نتیجه برسند تا به تبلیغات اعتماد کنند زیرا امروزه اهمیت و تاثیر بازاریابی درونگرا از برونگرا بسیار بیشتر است اما آمار بعدی نشان‌دهنده اشتباه مدیران کسب و کارها است که از این فضا استفاده نمی‌کنند ترجیح می‌دهند با تبلیغات به هدف مالی خود برسند.

seo

شما به عنوان صاحب یک کسب و کار باید از این موقعیت به نفع خودتان استفاده کنید و با بهینه‌سازی وبسایت‌تان و البته کمی صبوری بدون نیاز به صرف هزینه‌های هنگفت انواع تبلیغات به آسانی به یکی از ستارگان صفحه‌ی اول گوگل تبدیل شوید و برای همیشه در اذهان کاربران بدرخشید.

حتما باید یک کارشناس سئو استخدام کنیم ؟

اگر حاضر هستید ۵۳% ترافیک وبسایت‌تان را از دست دهید، خیر نیازی به سئوکار ندارید.
البته شما می‌توانید خودتان این کار را انجام دهید اما همیشه بهترین نتایج را متخصصان رقم می‌زنند و فراموش نکنید که یک اشتباه کوچک می‌تواند وبسایت شما را مدت‌ها از نتایج گوگل حذف کند.
برای حل این مشکل ۲ راه‌حل دارید؛ استخدام یک کارشناس که در مجموعه‌ شما حضور داشته باشد یا با خیال راحت وبسایت‌تان را به یک تیم سئو بسپارید که باتجربه و تخصص‌شان شما را به صفحه اول گوگل بیاورند.

seo

سوالات متداول سئو

سئو یک استراتژی یک شبه نیست. چند ماه اول ربات‌های گوگل به بررسی وبسایت شما می‌پردازند به همین دلیل معمولاً 3 تا 9 ماه طول می کشد تا رتبه شما در گوگل مشخص شود.

همراه شماست.

تیم متخصص ما

تیم متخصص و مجرب ما با بررسی و آنالیز دقیق وبسایت، رقبا و حوزه فعالیت شما بهترین و برنامه بهینه سازی وبسایت را برای شما طراحی و اجرا می‌کند تا برند شما به ستاره‌ای درخشان میان رقبا تبدیل شود.

سئو وب سایت